Czym się zajmuję?

Jeśli informacje, które zostały zawarte na tej stronie Ci nie wystarczają i masz wątpliwości-zachęcam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub za pomocą chatu na Facebook’u

strony internetowe

Strony, które wykonuję są przejrzyste i zarazem proste w obsłudze. Są robione tak aby potencjalny klient chętnie na nie wracał. Robię również nowoczesne sklepy internetowe.

badanie rynku

Ważnym elementem w prowadzeniu działalności jest analiza rynku dzięki której jesteś w stanie zbadać zagrożenia, do jakich grup powinieneś kierować swoją ofertę.

reklama w Google

Dzięki dobrze ustawionej reklamie ruch na twojej stronie może być dużo większy. Dzięki reklamie możesz zbudować rozpoznawalność firmy i zdobyć nowych klientów.

grafika komputerowa

Korzystając z profesjonalnego oprogramowania tworzę loga, banery, plakaty, które są kluczowym elementem podczas budowy i utrwalania wizerunku firmy.

social media

Żyjemy w czasach gdzie sama strona nie wystarcza. Właśnie to w social media klienci będą mogli na bieżąco śledzić Naszą aktywność. Dobrze prowadzone konta są w stanie generować duże zyski.

montaż filmów

Przy montażu filmów lub spotów współpracuję z profesjonalistami w tej dziedzinie. Ja natomiast koordynuję te działania tak aby klient był zadowolony z efektu końcowego.

Jesteś zainteresowany?

Zapraszam do wysłania zapytania ofertowego, na które odpowiem tak szybko jak będzie to możliwe.