media społecznościowe-czy warto?

Wiele osób prowadzących działalności gospodarcze myśli, że sama strona www z numerem telefonu wystarczy. A jak się okazuje ludzie zaczynają odchodzić od tradycyjnej formy jaką dotąd była rozmowa telefoniczna w celu dopytania o szczegóły produktu bądź usługi. Tak samo pisanie mail’a jest uważane przez większość ludzi za czasochłonne. Więc większość przedsiębiorców zadaje sobie pytanie jak komunikować się z klientem i odpowiedz jest prosta- social media. To właśnie przez Facebooka czy Instagrama co raz częściej pytają o produkt bądź usługę.

 

Dlaczego warto?

Każdy zastawia się czemu. Natomiast odpowiedz jest prosta. Człowiek średnio z social media korzysta średnio 10-15 razy dziennie co sprawia, że wygodniej mu wysłać wiadomość.I nie zajmuje to wiele czasu.

Generowanie ruchu

  Facebook i Instagram świetnie nadają się abyś mógł przedstawić Twoje produktów bądź usługi. Dzięki nim możesz  wygenerować duży  ruch na swojej stronie internetowej. Tworząc  reklamy z produktami i usługami możesz  odesłać  swoich odbiorców ( potencjalnych klientów) do Twojego sklepu. A wszystko dzięki linkom z social media. Jeśli masz skonfigurowanego tak zwanego pixela Facebooka to możesz dokładnie śledzić efektywność reklamy na Facebooku.

Czy chcesz aby twoja strona na Facebooku pozyskiwała ogromną liczbę klientów? Wypełnij formularz a udzielę więcej informacji

Leave a Reply

Your email address will not be published.Required fields are marked *