Trochę o mnie

Jeśli nie jesteś przekonany czy warto mi zaufać to myślę, że powinieneś zapoznać się z tym co poniżej dla Ciebie przygotowałem

Piotr Trześniowski

Nazywam się Piotr Trześniowski. Jestem freelancerem. Skoro tu trafiłeś to pewnie wiesz czym się zajmuję, dlatego tu chciałbym bardziej napisać nie czym, ale dlaczego to robię. Zaczynałem jako 15 latek od drobnych sprzedaży w internecie. Z czasem zaczynałem robić proste strony internetowe, następnie zobaczyłem,że zaczynają mi wychodzić co raz lepiej. Nawiązywałem nowe współpracę z firmami i z osobami prywatnymi. Jednocześnie zaczynałem się rozwijać w dziedzinie  marketingu;rozpoczynałem prowadzenie małych kampanii reklamowych, które teraz są robione na dużą skalę. Ciągle się doszkalam w dziedzinie jaką jest marketing po to aby klient po zakończonej współpracy mógł stwierdzić, że jest zadowolony i chętnie jeszcze raz skorzysta z moich usług.

Cały czas szkolę się w tej dziedzinie aby jakość moich usług była jak na najwyższym poziomie. Posiadam certyfikaty, które potwierdzają moje umiejętności.

Posiadam doświadczenie, które nabyłem przy współpracy z wieloma firmami i organizacjami z różnych branż.

Reklamy i strony którymi zarządzałem dotarły do setek tysięcy osób.

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie, zależy mi aby mój klient był zadowolony z usług do tego stopnia, że drugi raz zaufałby mi bez zastanowienia.